sportVESTI

Odlična igra i pobeda Takova

Takovo je juče na domaćem terenu u 7. kolu Srpske lige – Zapad pobedilo OFK Mihajlovac sa 3:1.

Odlična igra domaćina i sigurna pobeda izabranika Žarka Jovanovića. Takovo je povelo fantastičnim golom Lukića u 21. minutu posle odlične akcije. Mihajlovac je u 30. minutu pogodio prečku. Na 2:0 povisio je Arsenijević u 39. minutu posle još jednog odličnog šuta. Gosti su smanjili rezultat na 2:1 iz penala u finišu prvog poluvremena.

Drugo poluvreme je Takovo dominiralo. Gosti su imali nekoliko polušansi, a Takovo je bilo konkretnije, ređale su se šanse. U 84. minutu stiže nagrada za dobru igru, Mirković postiže treći gol i rešava pitanje pobednika.

Posle ove pobede, Takovo ima po dve pobede i nerešena rezultat uz tri poraza. U sledećem kolu 02.10.  igraju u gostima protiv ekipe Rađevca.