sportVESTI

Odbojkaši Takova osvojili bod u Subotici

Do kraja teška i neizvesna utakmica. Odbojkaši “Takova” gostovali su odličnoj ekipi “Spartaka” iz Subotice i izgubili sa rezultatom 3:2. Po setovima je bilo:
25:21
13:25
25:16
23:25
15:8
Borbeno do poslednjeg atoma snage, osvojen je dragocen bod koji će sigurno značiti u nastavku prvenstva. Vodili su domaćini, naši odbojkaši uporno stizali i u petom setu je malo ponestalo snage.

12Spartak (LJ)13013939-301

Raduje vera i upornost, nadamo se, da će nam se vratiti u nekoj drugoj utakmici. Domaćin je ravnomerno rasporedio poene, dok se u našoj ekipi poenterski ozbiljno izdvojio korektor Krstić sa 27 poena. Sve pohvale domaćinu na dobro organizovanoj utakmici, našim momcima puno sreće u sledećem kolu, gde dočekuju u našem gradu prvaka države ekipu “Vojvodine” iz Novog Sada”, kažu u OK Takovo.